Künye/ Impressum

Alevi Akademisi (Angaben gemäß §5 TMG)

Alevi Akademisi e.V.
Römer Str. 2-4 (Büro 10),

D-69181 Leimen

Tel.: +49 (0)
Fax: +49 (0)
E-Mail: info(at)aleviakademisi.org

 

BANKA BAĞLANTISI

Bank: Sparkasse Bremen – Almanya Şubesi

IBAN: DE 61 2905 0101 0011 8634 95

BIC: SBREDE22XXX

Vertreten durch

Ali Yoleri (Vorstandsvorsitzender)

Tuna Sürücü (Generalsekretär)

Emine Bicici (Hauptkassiererin)

Registereintrag

Eintragung im Vereinsregister.

Registergericht: Amtsgericht Mannheim

Registernummer: VR 702207

Steuer

Finanzamt Mannheim-Neckarstadt

Steuernummer 37006/10565

Verantwortlich für den Inhalt nach § 55 Abs. 2 RStV

Tuna Sürücü (Generalsekretär)

Haftung für Inhalte

Als Diensteanbieter sind wir gemäß § 7 Abs.1 TMG für eigene Inhalte auf diesen Seiten nach den allgemeinen Gesetzen verantwortlich. Nach §§ 8 bis 10 TMG sind wir als Diensteanbieter jedoch nicht verpflichtet, übermittelte oder gespeicherte fremde Informationen zu überwachen oder nach Umständen zu forschen, die auf eine rechtswidrige Tätigkeit hinweisen. Verpflichtungen zur Entfernung oder Sperrung der Nutzung von Informationen nach den allgemeinen Gesetzen bleiben hiervon unberührt. Eine diesbezügliche Haftung ist jedoch erst ab dem Zeitpunkt der Kenntnis einer konkreten Rechtsverletzung möglich. Bei Bekanntwerden von entsprechenden Rechtsverletzungen werden wir diese Inhalte umgehend entfernen.

Haftung für Links

Unser Angebot enthält Links zu externen Websites Dritter, auf deren Inhalte wir keinen Einfluss haben. Deshalb können wir für diese fremden Inhalte auch keine Gewähr übernehmen. Für die Inhalte der verlinkten Seiten ist stets der jeweilige Anbieter oder Betreiber der Seiten verantwortlich. Die verlinkten Seiten wurden zum Zeitpunkt der Verlinkung auf mögliche Rechtsverstöße überprüft. Rechtswidrige Inhalte waren zum Zeitpunkt der Verlinkung nicht erkennbar. Eine permanente inhaltliche Kontrolle der verlinkten Seiten ist jedoch ohne konkrete Anhaltspunkte einer Rechtsverletzung nicht zumutbar. Bei Bekanntwerden von Rechtsverletzungen werden wir derartige Links umgehend entfernen.

Urheberrecht

Die durch die Seitenbetreiber erstellten Inhalte und Werke auf diesen Seiten unterliegen dem deutschen Urheberrecht. Die Vervielfältigung, Bearbeitung, Verbreitung und jede Art der Verwertung außerhalb der Grenzen des Urheberrechtes bedürfen der schriftlichen Zustimmung des jeweiligen Autors bzw. Erstellers. Downloads und Kopien dieser Seite sind nur für den privaten, nicht kommerziellen Gebrauch gestattet.

Soweit die Inhalte auf dieser Seite nicht vom Betreiber erstellt wurden, werden die Urheberrechte Dritter beachtet. Insbesondere werden Inhalte Dritter als solche gekennzeichnet. Sollten Sie trotzdem auf eine Urheberrechtsverletzung aufmerksam werden, bitten wir um einen entsprechenden Hinweis. Bei Bekanntwerden von Rechtsverletzungen werden wir derartige Inhalte umgehend entfernen.

 

ÇEVRİMİÇİ İÇERİKLER

Aleviakademisi.org hazırlanmış olan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, tam olduğu veya kalitesi konusunda hiç bir garanti vermez.

Aleviakademisi.org a karşı sunulan bilgilerin kullanılması veya kullanılmamasıyla veya hatalı ve tam olmayan bilgilerin kullanılması ile ortaya çıkan maddi veya fikri türden zarar ve ziyan konusunda, sorumluluk istemleri, eğer aleviakademisi.org un çok ağır bir hatası veya kötü niyetli bir girişi yoksa, kesinlikle söz konusu olamaz.

Bütün teklifler serbesttir ve bağlayıcı değildir. Aleviakademisi.org sayfaların kısmını veya bütün teklifi özel bir bildirime bağlı kalmaksızın değiştirme ve tamamlama ve iptal etme veya yayınlamayı zaman zaman veya kesin olarak durdurma hakkını kendisinde kesinlikle saklı tutar.

Aleviakademisi.org adına yazarlık yapan, bu internet sayfasında yazan tüm yazarlar kendi içeriklerinden sorumludurlar. Yazı ve haber içeriklerindenAleviakademisi.org sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk yazı sahibine aittir.

YÖNLENDİRMELER VE BAĞLANTILAR

Aleviakademisi.org un sorumluluk alanı dışında olan, yabancı web sayfalarına yapılan direkt veya indirekt atıflarda („Hyperlinks“), bir sorumluluk mükellefiyeti ancak aleviakademisi.org içerik hakkında bilgi sahibiyse, ve hukuka aykırı içeriğin önlenmesine teknik olarak imkan varsa ve katlanılabiliyorsa, yürürlüğe girer.

Burada aleviakademisi.org kesin olarak, bağlantının devreye girdiği anda, atıf yapılan sayfalarda görülebilir kanuna aykırı içeriğin olmadığını beyan eder. Güncel ve gelecekteki düzenlemelere, içeriğe, bağlanmış/kenetlenmiş sayfaların fikri mülkiyetlerine aleviakademisi.org un hiç bir müdahalesi olamaz.

Bu nedenle aleviakademisi.org kesin olarak bağlantıdan sonra değiştirilen bütün bağlanmış /kenetlenmiş sayfaların içeriğinden uzak durur. Bu tespit bütün kendi internet teklifi dahilinde kullanılan bağlantılar ve atıflar ve ayrıca da aleviakademisi.org tarafından verilen misafir defterleri, tartışma forumları ve mailing listeleri içindeki yabancı girişler için geçerlidir. Yasal olmayan, hatalı, veya tam olmayan içerikler veya bu türden sunulan bilgilerin kullanılması veya kullanılmamamsından kaynaklanan zarar ve ziyan için sadece atıf yapılan sayfanın sunucusu tek başına sorumludur, bağlantılar üzerinden ilgili yayınlara atıf yapan değil.

FİKRİ MÜLKİYET VE TANITIM İŞARETİ HAKKI

Aleviakademisi.org bütün yayınlarda grafiklerin, ses dökümanlarının, video sekanslarının, ve metinlerin fikri mülkiyet haklarına, dikkat etmeye , kendisi tarafından oluşturulan grafikler, ses dökümanları, video sekansları, ve metinlerini kullanmaya veya lisansı olmayan grafikleri, ses dökümanları, video sekansları ve metinleri kullanmaya özen göstermiştir.

Yayınlanmış, aleviakademisi.org tarafından bizzat hazırlanmış konular için Copyright sadece aleviakademisi.org a aittir. Bu tür grafiklerin, ses dökümanlarının, video sekanslarının, ve metinlerin diğer elektronik ortamlarda veya basılı yayınlarda çoğaltılması veya kullanılmasına aleviakademisi.orgın kesin onayı olmadan izin verilmez.

VERİ KORUMA

İnternet teklifi dahilinde kişisel veya işle ilgili verilerin girilmesi olanağı bulunuyorsa (email adresleri, isimler, adresler), bu durumda kullanıcı tarafından bu verilerden feragat edilmesi kesinlikle gönüllü bazdadır. Sunulan hizmetlerin kullanılması ve ödenmesine – teknik olarak mümkünse ve bu göze alınıyorsa – bu veriler girilmeksizin veya anonim veriler veya takma isimler kullanılmak suretiyle izin verilir.

Impressum veya kıyaslanabilir veriler kapsamında yayınlanan kontakt verieri örneğin posta adresleri, telefon ve faks numaraları ayrıca email adresleri gibi, üçüncü şahıslar tarafından kesin olarak istenmeyen bilgilerin gönderilmesi için kullanımına izin verilmez. Bu türden Spam-maillerin gönderilmesine karşı, bu yasağın delinmesi durumunda, hukuksal yolları kullanma hakkı kesinlikle saklıdır.

SORUMLULUKTAN MUAFİYETİN HUKUKSAL GEÇERLİLİĞİ

Sorumluluktan muafiyet internet teklifinin bir parçası olarak görülmelidir, ve oradan bu sayfaya atıf yapılmıştır. Bu metnin kısımları veya her bir formülasyonu geçerli olan kanuni mevzuata uymuyorsa, artık uymuyorsa veya tamamen uymuyorsa, bu durumda bu dökümanın diğer kısımları içeriği ve geçerliliği bağlamında bundan etkilenmez.

GARANTİ

Aleviakademisi.org internet sayfasındaki bilgiler büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Ancak Aleviakademisi.org belli bir kullanım amacı için bunların tam olduğunu ve uygunluğunu garanti etmez. İnternet sayfalarında kullanıma sunulan içeriğin kullanılması kullanıcının kendi riski altında gerçekleşir.